Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Гінекологія

Гінеколог – це лікар, який займається статевим здоров’ям жінки. Жіноче здоров’я – це не тільки запорука прекрасного самопочуття, але і турбота про майбутнє потомство, тому найкращим другом кожної жінки повинен бути кваліфікований лікар-гінеколог, який здатний швидко виявити назріваючу проблему і призначити кваліфіковане лікування. Вибір такого фахівця повинен бути усвідомленим, важливо враховувати не тільки кваліфікацію лікаря, але і якість апаратури з якою він працює, а також можливість комплексного обслуговування в клініці.
Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс обстеження як лабораторного, УЗД діагностики так і можливість отримати консультацію і лікування лікарів інших суміжних спеціальностей. Ви можете пройти у нас як Спектр наших послуг починається від консультування, взяття біологічних матеріалів для аналізу, проведення діагностики до оперативного лікування. Прийом ведуть лікарі акушер – гінеколог, ендокринолог, уролог, дерматовенеролог, дерматоонколога.

Храпко
Юрій Дмитрович

акушер - гінеколог, лікар 1-ї категорії

Нікогосян
Ельміра Арменівна

Врач гинеколог

Прайс

Консультація гінеколога
Консультація акушера - гінеколога300 грн
УЗД гінекологічне вагінальне/лінійне300 грн
Консультація лікаря гінеколога з питань пластики (в т.ч. УЗД м'яких тканин)250 грн
Допологова консультація лікаря акушера - гінеколога350 грн
Консультація акушера - гінеколога (повторна)250 грн
Консультація акушера - гінеколога з призначенням лікування (за наданими результатами аналізів, в т.ч. з історії хвороби) без огляду250 грн
Консультація акушера-гінеколога з пренатальної діагностики (PRISCA)100 грн
Телефонна консультація-коментар лікаря акушера-гінеколога за результатами аналізів (без призначення лікування)100 грн
Огляд на кріслі (в дзеркалах)70 грн
Консультація за результатами УЗД обстеження100 грн
Школа батьків
Вартість одного заняття (тривалістю 60 хвилин)250 грн (без вартості УЗД дослідження або інших аналізів)
Діагностика
Кольпоскопія100 грн
Видеокольпоскопія150 грн
ПАПтест згідно прайс листа лабораторії
Діагностика, призначення лікування
Схема лікування стандартна300 грн
Схема лікування при змішаних інфекціях400 грн
Схема лікування стандартна450 грн (сімейна пара)
Схема лікування (корекція призначень при отриманні додаткових результатів аналізів)200 грн (одна людина)
Детальніше

Гінекологія являє собою популярний напрямок, без якого неможливо уявити собі сучасну медицину. Кожній жінці рано чи пізно потрібно звертатися до профільного фахівця, щоб стежити за своїм здоров'ям. Це повинні бути профілактичні огляди, лікування при виникненні якихось захворювань. Важливо для цього вибрати перевірену приватну клініку, в якій працюють досвідчені фахівці, є потрібне обладнання та інфраструктура.

Гінекологія клініки в Києві

У столиці є безліч варіантів, щоб звернутися до такого фахівця. Багато за звичкою звертаються в державну клініку, але це не завжди зручно через різних бюрократичних зволікань, черг і всього іншого. Тому непоганим рішенням стає спеціалізована клініка, для якої гінекологія в Києві є основним напрямком. В такому випадку можна розраховувати на високу кваліфікацію лікаря, який зможе організувати якісний і швидкий огляд, діагностику і лікування.

Жіночому здоров'ю потрібно приділяти велику кількість уваги, тому що це гарантує відмінне самопочуття, готує грунт для народження дітей в майбутньому. Бажано обстежитися на регулярній основі, щоб своєчасно виявляти захворювання. Профілактика набагато простіше і ефективніше, ніж лікування потім. Сучасні технології в руках кваліфікованих лікарів дають оптимальний ефект. Кваліфікований гінеколог в Києві знає, що потрібно робити в кожному окремому випадку. Він готовий завжди надати професійну консультацію, підтримати психологічно практично в будь-якій ситуації, створити комфортні умови для своєї пацієнтки.

Якісна консультація гінеколога в Києві

Якщо вибрати спеціалізовану приватну клініку в Києві, можна розраховувати на якісне обслуговування та інші переваги:

  • Повний комплекс необхідних послуг, серед яких УЗД діагностика, лабораторна діагностика.
  • Консультація.
  • Швидкий і зручний прийом.
  • Можливість здати аналізи і т. д.

Прийом ведуть досвідчені лікарі, серед яких гінеколог, уролог, ендокринолог і т.д. Це дозволяє швидко провести діагностику, скласти в разі необхідності ефективний план лікування.

Професійна Жіноча консультація в Києві може знадобитися з різноманітних причин. Бажано консультуватися з фахівцем на регулярній основі, щоб відстежувати стан здоров'я, своєчасно приймати важливі рішення для лікування. Зручно, коли в одному місці можна отримати доступ до великого асортименту високоякісних гінекологічних послуг.

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?