Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Гінекологічний огляд

Кожна жінка повинна відвідувати лікаря гінеколога не менше двох-трьох разів на рік, про це в один голос говорять лікарі-гінекологи в усьому світі. Відвідувати гінеколога необхідно навіть при відсутності будь-яких хворобливих симптомів, що дозволить виявити різні жіночі захворювання на ранній стадії.
У яких випадках слід звернутися до гінеколога?
– зміна характеру виділень з піхви,
– поява болю в нижніх відділах живота і в попереку,
– кровотечі та порушення менструального циклу: затримка менструації, зміна характеру і тривалості кровотечі в.т.ч. незвичайне вкорочення менструації.
– зміна росту волосся, нігтів, стану шкіри
– різка безпричинна зміна ваги
– зниження або відсутність лібідо
– хворобливі відчуття при інтимному житті
– в плановому порядку через місяць після пологів або абортів в.т.ч мимовільних
– не настання вагітності протягом року і т.д.
Будь-яку проблему в гінекології легше запобігти або, якщо вона проявилася, простіше усунути на самому початку. Не варто займатися самолікуванням. Багато захворювань в гінекології мають схожі прояви. Тільки лікар гінеколог на підставі проведеного комплексного обстеження може поставити правильний діагноз і призначити правильне лікування.
Як підготуватися до візиту до гінеколога?
1. Перед візитом до лікаря гінеколога краще прийняти душ або ванну і надіти свіжу білизну. Разом з тим, особливо ретельно підмиватися, спринцюватися не можна, так як гінеколог повинен побачити виділення з піхви в «повсякденному» стані. Не рекомендується користуватися спеціальними інтимними дезодорантами або парфумами.
2. Правила підготовки взяття аналізів вам пояснить при консультації лікар лаборант або лікар гінеколог вже в клініці. Якщо ви плануєте відвідати гінеколога не терміново, то вам потрібно утриматися від прийому антибіотиків і місцевих антисептиків 10 – 12 днів до візиту.
3. Кращий період для відвідування лікаря-гінеколога – перші дні після менструації. Під час менструації проходити гінекологічний огляд і подальші обстеження не варто, за винятком екстраординарних випадків (наприклад, нетипова кровотеча, що супроводжується різким болем). За добу до візиту до лікаря виключіть статеві контакти, так як в піхві часто залишається невелика кількість насінної рідини, що заважає зробити достовірний аналіз.
Не потрібно боятися гінеколога і думати про те, що все якось само пройде. Часто можна запобігти хворобі своєчасним візитом. Висококваліфікований фахівець, який не буде засуджувати вас за що-небудь, а навпаки, постарається допомогти і пояснити будь-які складні моменти.
У Гінекологічної клініці «ЛЄДА» Ви зможете здати аналізи на інфекції, перевіритися на венеричні захворювання, визначити гормональний фон і будь-які інші аналізи, тобто пройти комплексну лабораторну діагностику, зробити УЗД, отримати консультацію гінеколога і інших лікарів фахівців.
Консультація гінеколога
Консультація акушер – гінеколога включає: збір анамнезу (скарги, історія захворювання або його загострення, минуле лікування і обстеження) Після збору інформації про стан вашого здоров’я фахівець складає план подальшого обстеження, проводить огляд на кріслі в дзеркалах, при можливості призначає первинне лікування.

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?