Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Урологія

УРОЛОГІЯ-розділ хірургії, що займається обстеженням і лікуванням захворювань сечовивідних шляхів (лоханок нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускального каналу) у осіб обох статей і захворювань чоловічих статевих органів.

Обстеження в нашій клініці включає в себе УЗД органів малого таза у чоловіків, забір аналізів з сечовипускального каналу на інфекції, забір соку простати.

За результатами аналізів пацієнт може отримати консультацію і призначення лікування.

 

Прайс:
Урологія
Консультація лікаря уролога
350 грн
Мазок на ЗПСШ250 грн
Аналізу секрету передміхурової залози250 грн
УЗД нирок і сечового міхура300 грн
УЗД органів малого тазу у чоловіків300 грн
схема лікування урологічна300 грн
фізіопроцедури (електрофорез, дарсонваль і т.д.)від 80 грн призначаються індивідуально

*Ми пропонуємо комплекс лікування для чоловіків, який підбирається індивідуально. Ціна може відрізнятися. Ціну ви може уточнити у адміністратора в клініці.

Детальніше

Урологія являє собою популярний медичний розділ, основним завданням якого є обстеження, постановка діагнозу і лікування захворювань сечовивідних шляхів. Знадобитися урологія в Києві може і чоловікам, і жінкам. Тому важливо розуміти, куди варто звертатися в разі виникнення необхідності. Це дозволить без проблем отримати гарантію якісного і точного обстеження, ефективного лікування, персональний підхід і безліч інших переваг.

Консультація уролога в клініці

Якщо виникають відповідні проблеми зі здоров'ям, важливо якомога швидше звернутися до фахівця для отримання консультації. У більшості випадків, чим раніше це буде зроблено, тим краще, тому що затягувати з лікуванням небезпечно. Як правило, на ранніх стадіях вилікувати захворювання набагато простіше. Воно може торкнутися сечового міхура, сечівника, статевих органів. Існує безліч причин, за якими з'являються такі проблеми зі здоров'ям, але рішення в більшості випадків одне — своєчасне звернення до професіоналів.

Добре, коли лікар уролог в Києві володіє всіма необхідними знаннями та колосальним досвідом. Це гарантує точність постановки діагнозу і вибір програми лікування, яка з високою часткою ймовірності дасть необхідний результат. У спеціалізованої клініки можна отримати чимало переваг, серед яких комплексне обстеження на сучасному обладнанні. Це може бути УЗД, забір аналізів різного типу. Для цього є спеціально підготовлені умови, що гарантує точність і високу якість. Консультація дає можливість розібратися в проблемі, тому що надається простою мовою. Лікар нічого не приховує від пацієнта, допомагає йому прийняти рішення. Вартість послуг залежить від різних факторів, але всі вони надаються за сучасними стандартами якості.

Урологічна клініка в Києві

У столиці працює чимало клінік, серед яких державні та приватні. Щоб розраховувати на повний набір переваг, доцільно звернутися в перевірений приватний центр урології в Києві. Серед основних переваг такого підходу можна відзначити:

  • Індивідуальний підхід.
  • Чесні ціни.
  • Професійні консультації.
  • Якісне лікування і т. д.

Попередньо можна ознайомитися з основними послугами, проконсультуватися зі співробітником клініки по телефону, записатися на прийом. Графік роботи ретельно продуманий для зручності відвідувачів, в чому зможе переконатися кожен бажаючий. У штаті працюють тільки досвідчені кваліфіковані професіонали.

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?