Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Про клініку

Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс послуг з лікування і обстеження гінекологічних захворювань, дерматовенерології, ендокринології, урології. УЗД діагностика. Лікування доброякісних пухлинних процесів, гормональних порушень. Лікування ерозій, дисплазій шийки матки. Лікування безпліддя, підготовка і клінічний супровід пацієнтів для ЕКО, а також обстеження сімейних пар.
На ринку медицини ми вже більше 15 років. І за час нашої роботи клініка і наші висококваліфіковані лікарі показали високу компетенцію і якісний підхід індивідуально до кожного пацієнта.
Ми лікуємо людину в комплексі, звертаючи увагу на весь організм в цілому. Дуже приємно бачити щасливі сімейні пари, які пізнали щастя материнства.
Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс обстеження як лабораторного, УЗД діагностики так і можливість отримати консультацію і лікування лікарів інших суміжних спеціальностей.
Спектр наших послуг починається від консультування, взяття біологічних матеріалів для аналізу, проведення діагностики до оперативного лікування. Прийом ведуть лікарі акушер – гінеколог, ендокринолог, уролог, дерматовенеролог, дерматоонколог.

Сподіваємося, що Гінекологічна клініка «ЛЕДА», зможе вас приємно здивувати добродушною атмосферою і якісними медичними послугами.

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?