Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Гіменопластика

Восстановление девственной плевы

Навіть у вік сексуальної революції і свободи моралі вимога до моральної чистоти жінки, яка вступає в шлюб, все ще залишається актуальною. У більшості випадків ця установка існує в мусульманських або дуже релігійних сім’ях, де фізіологічна невинність незаміжньої жінки – головна вимога, яку пред’являє до неї сім’я і оточення. Тому гіменопластика стає все більш затребуваною у різних молодих жінок, що живуть в нашій країні.

Операція по гіменопластиці являє собою відновлення цілісності дівочої пліви, яка порушується після першого або декількох наступних статевих актів.
Слід зазначити, що вдаються до гіменопластики зовсім не порочні і розпущені молоді жінки, які хочуть використовувати довіру чоловіка в корисливих цілях. Зробити гіменопластику хочуть жінки, які шкодують про поспішний вступ в статевий зв’язок «не з тим» партнером. Деяким дівчатам приносить задоволення кілька разів втрачати цноту з коханим чоловіком, інші йдуть на поступку бажанням партнера. Пережите сексуальне насильство в юному віці також нерідко призводить жінок на крісло фахівця з гіменопластики.
Технічно гіменопластіка є хірургічне нарощування слизової тканини перед піхви і формування її за типом дівочої пліви (гімена). Операція проводиться під місцевим наркозом, не завдає незручностей і не вимагає тривалої реабілітації.
Після проведення гіменопластики різниця «до і після» видна тільки досвідченому гінекологу. Партнер жінки, яка зробила таку операцію, як правило, не відрізнить справжню цноту від відновленої.

Прайс

Гіменопластика (відновлення цілісності дівочої пліви)
Огляд гінеколога - хірурга з консультацією і УЗД350 грн
Гіменопластіка (відновлення дівочої пліви) (з вартістю анестезії, витратних медичних матеріалів)3500 грн
Повторний огляд гінеколога - хірурга з консультацією400 грн
Повторний огляд гінеколога - хірурга з консультацією (зі зніманням швів)500 грн
Хірургічна дефлорація (розсічення дівочої пліви) з анестезією1500 грн

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?