Клініка Леда працює в звичайному режимі, за попереднім записом.

Процедури по догляду за шкірою

HYDRA – FILL – глибоке зволоження

ARMA – LIFT – антивікова підтяжка
LIPO – OVAL – схуднення обличчя
MYO – FIX – корекція мімічних зморшок
EU – SEB – анти – акне пробіотик

MEDER BEUTY SCIENCE пропонує процедури з допомогою яких ви можете позбутися від найбільш поширених естетичних проблем. Комбінація органічних рослинних екстрактів і новітніх біотехнологічних інгрідієнтів робить Meder BEUTY SCIENCE одним з небагатьох дійсно ефективних косметологічних брендів на ринку.

Кріотерапія, кріомасаж

Кріотерапія (дослівно лікування холодом) – лікування захворювань за допомогою
азоту низької температури. Азот – це газ, який при різкому охолодженні до температури мінус 196 градусів перетворюється в прозору рідину без кольору і запаху, що містить 96 відсотків азоту і 4 відсотки кисню. Коли вона нагрівається, то переходить знову в газоподібний стан.
Кріомасаж покращує мікроциркуляцію крові, прискорює обмінні процеси в організмі і збагачує шкіру киснем. Внаслідок чого зникають шорсткості на поверхні шкіри, вона підтягується і стає більш пружною і еластичною. Іншими словами відбувається «омолодження» шкіри. Також кріомасаж використовується при лікуванні деяких видів облисіння, акне, розацеа і рубців, профілактики старіння і боротьби з дрібними зморшками, а також з його допомогою освітлюють пігментні плями.
Тим хто знайомий з цією технікою не з чуток, відоме відчуття легкого холодку і поколювання на шкірі при проведенні кріомасажу. Рідкий азот не тільки видаляє і випалює, а й лікує. З тих пір як він став застосовуватися в дерматології, з деякими серйозними захворюваннями справлятися стало легше. Навіть в тих випадках, коли раніше було не обійтися без застосування гормональних мазей, тепер це стало можливим. Крім того, він чудово доглядає за шкірою і сприяє профілактиці її старіння.
У чому ж полягає суть даної процедури?
Зазвичай рідкий азот зберігається в восьми- або шістнадцятилітрових посудинах Дьюара. На дерев’яній паличці з насічками закріплюється ватний тампон, і виходить кріоаплікатор (косметологи називають його «комиш»).
Цей «комиш» вмочається в рідкий азот, а потім переривчастими обертальними рухами по масажних лініях обличчя проводиться кріомасаж. Щоб азот не випаровувався, не встигнувши «дійти» до обличчя, косметолог повинен діяти дуже швидко. За часом кріомасаж особи займає всього п’ять-сім хвилин, але по ефективності його можна порівняти з дуже сильними косметологічними процедурами.
Терапевтичний і косметологічний ефект заснований на короткочасному впливі холоду на тканину. Холод спочатку викликає різкий спазм судин, а потім їх досить стійке розширення. За рахунок цього поліпшується периферичний кровообіг і прискорюються всі обмінні процеси, завдяки чому в шкіру привносяться необхідні вітаміни, амінокислоти і мікроелементи. Через 10-15 хвилин після процедури пацієнт відчуває прилив тепла до обличчя – наче в шкірі щось відкрилося і вона раптом ожила.
Подібно до хімічного пілінгу, кріомасаж сприяє злущуванню поверхневих шарів епідермісу і зародженню молодих здорових клітин. Але при проведенні кріомассажу цей процес проходить більш фізіологічно і м’яко. Причому азот працює самостійно, не вимагаючи собі в підмогу ні апаратури, ні дорогих препаратів. Час експозиції і сила натискання «комишом» на обличчя можуть змінюватися в залежності від типу шкіри і її стану, але в будь-якому випадку цей вплив мінімальний – до легкого і швидко зникаючого побіління шкіри.
Кріомасаж в поєднанні з вмілими руками здатний на багато що. У класичному варіанті він оновлює епідерміс і активізує живлення шкіри, а якщо його робити трохи довше і трішки по іншій схемі, то можна досягнути і інших результатів. Наприклад, коли на шкірі багато дрібних кератом, потрібно масаж більш інтенсивний, ніж зазвичай, – в цьому випадку кератоми відлущуються і зникають.
Або буває так звана судинна стадія рожевих вугрів (або розацеа), коли у людини весь час червоне обличчя. Так ось методом електронної мікроскопії доведено, що при проведенні 15-20 процедур кріомасажу в ураженій тканині відбувається перебудова судин, і «підшкірні озера», що формують цей ефект почервоніння, склерозуються, запаюються і в кінці кінців пропадають. Тобто не потрібно видаляти кожен сосудик – йде тотальне вирівнювання всієї судинної сітки. Це унікальна методика, просто не всі про неї знають ».
Гінекологічна клініка «Лєда» готова запропонувати вам всі види кріотерапії з використанням сучасних систем. Дерматологи нашої клініки проводять кріотерапевтичні процедури на рівні, відповідному світовим стандартам косметології. Записатись на послугу можна за номером вказаним на сайті.
Ми чекаємо вас!

Підготовка до процедури:
– Необхідний огляд лікаря
– Не в світлу і дуже жарку пору доби
– Не частіше ніж 2-3 рази в тиждень

Вартість (одна зона)
-Спина – 300 грн
– Обличчя – 300 грн
– Декольте – 300 грн
– Волосяна частина голови – 300 грн

Заполните поля ниже и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для согласования даты и времени приема!

Заповніть поля нижче і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом для узгодження дати і часу прийому!

Виберіть мову, на якій Вам буде зручно переглядати сайт?