Працюючи з 2003 року Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс медичних послуг по обстеженню та лікуванню:

- безпліддя;
- гінекологічних запалень; 
- захворювань, що передаються статевим шляхом;
- патології шійки матки;
- фіброміом, полікістозу;
- гормональних та клімактеричних порушень та інше. 
Медико психологічна підготовка вагітних до пологів та після пологового періоду проводиться в «школі майбутніх батьків». 
В своїй роботі ми використовуємо сучасні методи лікування. У нас ви можете пройти ультразвукове обстеження з фото та відеозаписом. Лабораторну діагностику більш ніж 500 видів аналізів. Ми співпрацюємо з лабораторіями, які мають акредитацію тому гарантуємо достовірність даної інформації по аналізам пацієнтів.
При обстеженні та лікуванні патологій шійки матки для демонстрації ефективності лікування ми користуємось кольпоскопічним обстеженням з візуальним зображенням на екрані телевізора або монітора комп’ютера. Це надає можливість по – перше: підняти ефективність діагностики та лікування, по – друге надає можливість пацієнтки приймати участь при обговоренні результатів обстеження та лікуванні. Клієнт має свою електрону версію медичної картки. 
Гінекологічна клініка «ЛЕДА» пропонує консервативне лікування запальних гінекологічних захворювань та хронічних інфекцій, в тому числі фонових захворювань, через які виникають доброякісні пухлини гінекологічних органів та безпліддя.
Завдяки такому підходу більше 80% жінок, які звертаються до нас з доброякісними пухлинами матки, отримали консервативне лікування з достатнім ефектом та уникли хірургічних втручань. В той же час за показаннями ми готуємо жінок до оперативних втручань та направляємо їх до гінекологічних стаціонарів.
Клініка має свої методики та підходи до лікування менструальних розладів, доброякісних процесів шійки матки (ерозії, ендо та екзоцервіцити). Ці методи мають значну ефективність.
Що стосується цінової політики нашого підприємства то вартість обстеження коливається від 80,00 до 170,00 грн. з первиною консультацією. Лікування від 250,00 до 750,00 грн. в залежності від важкості захворювання. Лікування проводиться в денному стаціонарі в повному обсязі окрім хірургічних втручань. Також ви можете можливість отримати 5% знижку на всі види послуг.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до наших фахівців

Ліцензія серія АГ № 598487 від 05.04.2012 р.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до наших спеціалістів або залишити своє запитання тут

Контактна інформація:

тел.: (044)468-82-51, (044)430-97-58, 36-117-36
моб.: (050)310-08-81
адреса: м. Київ, вул. Вишгородська,20/1, оф. 33, 1-й поверх.
Це перехрестя вул. Вишгородської та проспекта Правди.
Години прийому: з 9.00 до 20.00 за попереднім записом. Неділя - вихідний
Якщо ви маєте якісь питання, зауваження або пропозиції - запитуйте, залишайте відгуки та побажання

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Наша кнопка:

Гинекологическая клиника «ЛЕДА» - диагностика, лечение, консультации

Код для вставки